Ověřený tip na vedlejší příjem

 

Lidé často hledají bezpracný způsob, jak dosáhnout vedlejších příjmů. Patříte-li mezi ně i vy, zklamu vás hned na začátku. Nic takového neexistuje a v tomto článku to nenajdete.

Všichni ostatní se dozví o možnosti, jak si vybudovat vedlejší příjem, který se později může stát příjmem hlavním. Jde o příležitost k zahájení vlastního podnikání, díky němuž ti, kteří pochopili a pracovali na sobě, dosáhli finanční a časové svobody.

Toto podnikání je označován jako „největší příležitost v dějinách lidstva“

Proč?

  • Zabývá se jím více než 57 milionů lidí na celém světě a stále přibývají
  • Tržby za jeden rok přesahují 120 bilionů USD a narůstají
  • Tento byznys model byl pro svoji efektivitu nominován na Nobelovu cenu
  • Je součástí vyučovacích osnov na universitách (např. Vysoká škola ekonomická v Praze, Harvard University)
4 důvody, proč je toto podnikání tak oblíbené
  1. Funguje na základě osobního doporučení
  2. Rozmach v oblibě práce z domova
  3. Malé vstupní investice a velká návratnost
  4. Je to podnikání, které nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti

vedlejší příjem

Žijeme v informační době. Denně jsme bombardováni velkým množstvím zpráv, které se na nás valí z televize, tisku, billboardů a dalších jiných poutačů. Pravdou ale je, že médiím kolem sebe už nevěříme. Ale stále ještě věříme osobním doporučením od našich přátel či členů naší rodiny.

Nedávné průzkumy ukázaly, že nejdůvěryhodnějším zdrojem informací o „čemkoli“ je doporučení někoho známého. Doporučením svých známých by věřilo přes 90% oslovených respondentů. Asi každý z nás se raději bude řídit doporučením kamaráda než reklamou v televizi.

Podnikání, o kterém je celou dobu řeč, je na osobním doporučení založeno. Funguje na základě doporučení – referencí. Jedná se o referenční marketing. Každý z nás je účasten nějakého referenčního marketingu, aniž by si to uvědomoval a hlavně za to nic nebere, nebo alespoň ne přímo (telefonní operátoři, energie, online byznys, a mnoho dalšího). V tomhle případě jsme na straně spotřebitelů, tedy těch, kteří platí paušály a poplatky za služby. Referenční marketing, jako byznys model, nás dostává na druhou stranu.

Dělejte to, co dávno děláte a dostávejte za to peníze

Představte si, že jste povečeřeli ve vaší oblíbené restauraci, pochutnali jste si a obsluha byla milá a přívětivá jako vždy. Proto jste o tom řekli svým přátelům. Vaši přátelé využili vaší rady a také zašli do oné restaurace. Tím jste pomohli restauraci vydělat peníze a vaši přátelé se na vás rozhodně nezlobí a ještě vám za doporučení poděkovali. Majitel restaurace vám, jako poděkování, zaplatí 5% z částky, kterou u něj utratili vaši přátelé, a ještě vám poskytne slevu na všechny následující večeře.

Vy příště využijete slevy a řeknete o tom zase svým přátelům. To znamená, že vaši přátelé o tom řeknou svým známým a tím získají slevu i oni. Jednoduše řečeno, klienti přivádějí klienty. A o tom sní každý výrobce. Pokaždé když vaši známí nakoupí oblíbené zboží či služby přímo u výrobce, na vašem účtu naskakují provize.

Průměrní lidé zde dosahují nadprůměrných výdělků

Nezáleží na tom, kdo jste, kde jste nebo co děláte. Každý v tomto podnikání má ihned k dispozici potřebné nástroje, systémy a vzdělání. Můžete téměř okamžitě profitovat a fungovat s nízkými vstupními náklady. Díky této jednoduchosti, je toto podnikání dostupné každému, kdo chce získat další vedlejší zdroj příjmu, aniž by se musel vzdát své stávající práce. Referenční marketing je jediný poctivý způsob, jak lze duplikováním ověřeného systému s pomocí účinných nástrojů dosáhnout finanční nezávislosti.

Referenční marketing je kromě efektivního obchodního systému navíc i velká škola života, která může každému poskytnout šanci zlepšovat se jak v osobním životě, tak i v profesním a podnikatelském životě. Zpočátku bude vyžadovat soustředění, energii a čas, tedy vlastně jako každá jiná práce. S jediným podstatným rozdílem, a sice že poměr času k vydělaným finančním prostředkům je neporovnatelně výhodnější než u jakékoliv jiné činnosti.

Na vlně referenčního marketingu jede každý, kdo toto podnikání pochopil. Možná brzy přijde doba, kdy se vás vaše děti zeptají na tuto unikátní možnost, díky které mnozí vaši známí získají finanční nezávislost. Jak jim odpovíte? Budete jim vyprávět, jak jste začínali, překonávali první potíže, jaké jste měli první zisky? Nebo se budete vymlouvat, že jste tuto příležitost nerozeznali včas a propásli ji? … Jenom jim prosím neříkejte, že jste o ní nevěděli.

Závěrem …
… slova jednoho z nejuznávanějších expertů na finanční plánování a autora několika bestsellerů
Na referenčním marketingu je krásné to, že všechno je pro vás předem připravené. Jediné co musíte, je najít si solidní firmu, která nabízí produkt nebo službu, které můžete věřit, a pro kterou se můžete nadchnout. David Bach

Přeji mnoho úspěchů při hledání solidní firmy, kterou budete nadšeni.

Mohlo by vás zajímat

Karel Kolařík

Investor, marketér

Karel Kolařík

je nadšenec YeahCoach, vášnivý online podnikatel a milovník vzdělávání. Pracuje na své časové a finanční nezávislosti. Chce žít svobodný život, který nebude ovládán systémem.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..