Odhalte tajemství, jak vydělávat více peněz

 

Patříte mezi drtivou většinu lidí v dnešní době, v práci jste od rána do večera, ale stejně přežíváte od výplaty k výplatě? Přemýšlíte o tom, jak si vydělat svou prací více peněz, ale nevíte jak přesně na to?

Doba se mění. Co platilo před 10 lety je dnes už zastaralé. Průmyslovou dobu vystřídala doba informační. Žijeme ve 21. století, které je stoletím informací. Dříve rostly informace lineárně. S nástupem nových informačních kanálů, které se objevily v posledních několika desítkách let, informace začaly růst exponenciálně.

Informace a znalosti se velice rychle zvyšují každým rokem. Pokud se se svými znalostmi chcete dostat nebo udržet na špici svého oboru, musíte je doplňovat stejným tempem.

Charles Darwin řekl:

Nepřežije ten nejsilnější, ale ten, kdo se umí přizpůsobit.

Jak získat výhodu před ostatními?

 • vzdělávejte se
 • pracujte na svém osobním rozvoji
 • rozšiřujte svou mysl
 • zvyšujte svou osobní hodnotu

Pokud budete pracovat na své schopnosti znásobovat své znalosti, získáte zcela jistě konkurenční výhodu a svůj vysoký příjem si pojistíte na zbytek svého života. Oné schopnosti se říká celoživotní učení či celoživotní vzdělávání.

Vaše rozhodnutí věnovat se celoživotně učení a vzdělávání je jediným klíčem k vašemu úspěchu se schopností překonávat jakékoli překážky před vámi. Za předpokladu, že nahromaděné znalosti dokážete správně a prakticky aplikovat do života.

Znalosti a informace jsou základní zdroj hodnoty v dnešním světě.

vydělávat více peněz

Nové znalosti přinášejí více peněz

V čem se můžete vzdělávat a co se můžete učit:

 • Nové znalosti ve vaší profesní oblasti
 • Jak správně komunikovat
 • Jak pečovat o klienty
 • Jak finančně plánovat
 • Učit se cizí jazyky
 • Jak posilovat sebevědomí
 • Jak mít fungující rodinu a přátelství
 • Jak se motivovat
 • Jak mít pozitivní postoj
 • Jak pečovat o své tělo
 • Jak se správně stravovat
 • Jak regenerovat své tělo

… a mnoho dalších oblastí

Lidé si často myslí, že po dokončení školní docházky, mají na celý život vystaráno. Potom se jen příležitostně začtou do nějakého odborného časopisu, knihy nebo jednou za čas zajdou na seminář. Tímhle nahodilým učením se pouze udrží na nějaké úrovni, ale dál se neposunou a nezlepší.

Pokud chcete využívat příležitostí, které jsou všude kolem nás, věnujte se učení osobního růstu, díky němuž získáte znalosti a dovednosti, které jste dříve neměli. Pak můžete dělat věci, které jste dříve nedělali. Tím se vám otevírá brána k tomu, abyste vydělávali tolik, kolik jste dříve nevydělávali a dost možná tolik, kolik si dnes ani neumíte představit.

Využijte na maximum váš potenciál

Všichni potřebujeme neustále vytvářet nové vzorce chování a myšlení, které nám umožňují využívat náš potenciál.

 1. Základem je čtení. Nejlépe placení lidé na světě čtou nejméně jednu hodinu denně, stejně jako úspěšní lidé v jakémkoli podnikání. Mají k dispozici stejné množství času, jako my všichni ostatní – 24 hodin za den, ale čas na čtení si vždy udělají. Nepoužívají čas jako výmluvu. Vědí, že člověk, který nečte, je na tom stejně, jako ten, který se číst ani nenaučil. Nemusíte číst tolik. Je dokázané, že stačí 15 – 20 minut denně. Třeba před spaním, následně aplikovat jeden poznatek do praxe a máte výrazný náskok před konkurencí.
 2. Poslouchejte audio vzdělávací nahrávky. Naší lidskou přirozeností je učit se poslechem. Nasloucháním lidského hlasu jsme se naučili vše, co známe. Je to jednoduchý a účinný způsob, jak se můžeme učit. Díky dnešním technologiím si můžete třeba z každodenního dojíždění za pracovními povinnostmi udělat svoji univerzitu ve vlaku nebo v autě.
 3. Koukejte na vzdělávací videa. I to, může být příjemná forma učení. Třeba místo sledování seriálů v TV, které vám žádné užitečné informace nepředají.

Investice do vašeho vzdělání bude vždycky tou nejlepší ve vašem životě

Postoj „všechno vím a všechno znám“ vám nic nepřinese. Nejúspěšnější lidé na světě se stále učí.

Stanovte si částku, kterou chcete vydělávat a poté znásobujte vaše znalosti a schopnosti, abyste si ji zasloužili. Osvobodíte se od všech omezení a zjistíte, že neexistují žádné hranice toho, co můžete dosáhnout. Jediné hranice, které budou existovat, budou ty, které si určíte vy sami.

Částka, kterou vyděláváte, odráží vaši vlastní hodnotu. Vaše odměna zrcadlí vaši cenu na trhu práce. Pokud není taková, jakou byste si představovali, můžete to změnit tím, že se budete více učit. Tím stoupne vaše hodnota a přímo úměrně i vaše odměna. To mnoho lidí nechce slyšet, protože je to nepohodlné. Větší výdělky by chtěli, ale nejsou ochotni proto nic udělat.

Proto vy, kteří jste dočetli až sem, máte možnost dostat se na špici ve svém oboru nebo k úspěchu ve svém podnikání, protože si jednoduše tento fakt uvědomíte a začnete s ním v praxi něco dělat.

S vaším osobním růstem porostou i vaše příjmy

V dnešní ekonomice uspěje ten, kdo se vytrvale věnuje svému osobnímu růstu. Jen tehdy má možnost uspět v konkurenci, která je obrovská.

Většina lidí není ochotná investovat čas a peníze do svého osobního rozvoje, do zvyšování své kvalifikace. Pravdou ale zůstává, že v dnešní době neexistuje žádná jiná cesta, jak vydělávat více peněz, než právě cesta osobního rozvoje. Tím se ovšem otevírá prostor právě vám. Buďte vy mezi těmi, kteří se začnou aktivně pohybovat ke svým vysněným a zaslouženým penězům.

 

Přeji vám mnoho osobních úspěchů.


PS: Uvědomujete-li si fakt, že pokud chcete dosahovat nadstandardních příjmů, musíte na sobě hodně a trvale pracovat. A jste ochotni investovat čas a peníze do svého osobního růstu …

… pak vám můžu pomoci s časem, který strávíte hledáním různých vzdělávacích materiálů v nějaké přijatelné formě. A s penězi, které toto vzdělání obvykle stojí.

Aplikace YeahCoach obsahuje kvalitní vzdělávací audia, videa i texty. Vše na jednom místě přehledně a pohodlně. Přístupné z mobilu, tabletu či PC, přesně podle vašich časových možností.

Přejít na stránku vzdělávání >>>

Mohlo by vás zajímat

Karel Kolařík

Investor, marketér

Karel Kolařík

je nadšenec YeahCoach, vášnivý online podnikatel a milovník vzdělávání. Pracuje na své časové a finanční nezávislosti. Chce žít svobodný život, který nebude ovládán systémem.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..