15 minut k úspěchu

 

Co kdybyste mohli mít vyřešenou drtivou většinu vašich problémů výměnou za 15 minut vašeho života denně? Jak to myslím?

Představte si, že jsem čert, jsem v pekle a jmenuji se Lucifer. A že vám mohu splnit přání – mít radostný život plný štěstí a blahobytu. Kdo by to nechtěl? A co za to požaduji? Požaduji, abyste obětovali 15 minut vašeho času osobnímu rozvoji – každý den. Za těchto 15 minut budete mít v pohodě tyto 3 základní věci:

  • Peníze
  • Vztahy
  • Zdraví

Nechcete mít více peněz? Nechcete mít ještě lepší vztahy? Nechcete mít lepší zdraví?

Lžete. A nejvíce lžete sami sobě. Omlouváte svou zbabělost a lenost. Protože to chce odvahu, chcete-li se rozvíjet. Ono to totiž bolí. Je mnohem snadnější fňukat a ukazovat, kdo všechno může za to, že se nemáte tak, jak byste si přáli. Za to, kde momentálně jste, může ten, koho vidíte, když předstoupíte před zrcadlo. Přesněji řečeno, za to, zda jste šťastní nebo nešťastní, můžete prostě vy. A dokud tuto odpovědnost nepřijmete a nezačnete se rozvíjet, počítejte s tím, že za 5 let budete na stejném místě a možná i na horším místě, než jste teď.

Ale pokud se rozhodnete zvednout zadek, hýbnout špekem a něco pro sebe a svou rodinu udělat, zkuste to v naší aplikaci YeahCoach. Přijměte prosím pozvánku na prohlídku této skvělé aplikace a tím i skvělé myšlenky.

Tuto aplikaci mohou vyjádřit dvě slova – tatáž slova jako v novém filmu Popelka: Jaká slova to jsou?

Odvaha a laskavost

A nemějte strach – Lucifer tam není. Protože tam, kde je dobro, nemůže být peklo.


Zdroj:

www.YeahCoach.com

Mohlo by vás zajímat

Zakladatel YeahCoach

vizionář, marketér

Robert Kopl

Robert Kopl

„Chceme-li změnit svět, musíme se spojit dohromady, musíme umět spolupracovat.“ (Alain de Botton)

Sám na sobě jsem poznal, jak zásadní je studovat osobní rozvoj a jak se tím může váš život zlepšit. Pokud se rozhodnete pro sebe něco dělat, hledáte dobré knihy, filmy, audia, kouče, lektory, nástroje, které by vám pomohly a snažíte se hnout z místa, aby váš život byl lepší a vy jste pak mohli být šťastní.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..